Tinklaraštis

Dizainerė Rimantė Rimgailaitė surengs pirmąjį autorinį kolekcijos pristatymą

Talentinga, drąsi ir į kūrybines avantiūras nebijanti leistis drabužių dizainerė Rimantė Rimgailaitė jau ne vienerius metus garsėja išskirtiniais proginiais bei ekstravagantiškais sceniniais drabužiais, kuriais mielai puošiasi ir Lietuvos padangės žvaigždynas. Na, o šį rudenį savo kūrybos gerbėjams dizainerė ruošia ypatingą staigmeną – lapkričio 30 dieną Rimantė surengs savo pirmąjį pristatymą, kurio metu žiūrovai išvys konceptualią kolekciją „Narcizas“.

Jeigu reikėtų apibūdinti dizainerės Rimantės Rimgailaitės kūrybą, vargu ar išsiverstume be pamatu tapusio narcizo gėlės žiedo, kuris pasakoja šiuolaikinę graikų medžiotojo Narcizo istoriją – kaip šiandien mitinis herojus galėtų atrodyti ir kokį gi narcizą jis vaidina šiais laikais. Taigi, dizainerės kūrybai būdinga ekspresija, ryškios spalvos, teatrališki siluetai ir skirtingos faktūros. Tiesa, nors dizainerė dirba jau keletą metų, tokio masto renginys jai bus pirmasis, tad Rimantė neslepia jaudulio: „ Iš tiesų, kolekcijos pristatymui ruošiuosi jau seniai, bet dabar, kai iki šou liko visai nedaug laiko, neslėpsiu, minčių kyla visokių: nuo nerimo iki laimės, mat adrenalinas kaitina kraują. Bet, be abejonės, tai išties įdomus laikotarpis mano gyvenime.

Daugelis klausia, kodėl turėdama tokią didelę patirtį drabužių dizaine tik dabar rengiu pirmąjį asmeninį šou, bet aš manau, kad viskam savas laikas – matyt, aš ir mano kūryba iš tiesų pribrendome didesniam žingsniui, paskelbimui apie save ir savo darbus garsiau, plačiau. Viskas mano darbe yra cikliška ir išjausta, palaipsniui, neforsuojant ankščiau laiko. O šiaip, iš esmės viskas klostosi pakankamai sklandžiai, neabejoju, bus tikrai labai gražus renginys“.

Paklausta ką gi kviestiniai svečiai ir kūrybos gerbėjai išvys kolekcijos pristatymo metu, dizainerė intriguoja, kad žiūrovų laukia net trys kolaboracijos, žinomi modeliai ir konceptuali kolekcija, į kurią įdėta išties daug laiko ir širdies.

„Pristatymo metu žiūrovus nustebinsiu tikrai ne vienu siurprizu – nuo netikėtų kolaboracijų iki žinomų veidų ant podiumo. Tikrai labai nekantrauju, tačiau kol kas detales palikime paslaptyje. Na, o kalbant apie drabužių modelius, galiu atskleisti tik tiek, kad laukia proginių bei vestuvinių drabužių kolekcija skirta moterims ir vyrams“ – pasakoja dizainerė Rimantė Rimgailaitė.

Skaityti daugiau – L’OFFICIEL

Dalytis su

Parašykite komentarą

Pradėkite rašyti ir spustelėkite Įvesti norint ieškoti

Pirkinių krepšelis
Krepšelyje nėra produktų.